Hírek

Október 23. – nemzeti ünnepünk

Fotó – Gyuris János

2017. október 20-án, 11 órakor ünnepeltük az 1956-os forradalom és szabadságharc évfordulóját. Az iskola 7. osztályos tanulói – Balogh Ferencné tanárnő vezetésével – verses megemlékezést tartottak az Önkormányzat pályázata segítségével megvalósult térrendezés helyszínén,  a “Pesti srác” szobra előtt a falu lakossága és az iskola diákjai részvételével.

Fotó – Gyuris János

A polgármester úr köszöntőjében hangsúlyozta az összefogás fontosságát, amely lehetővé tette a beruházás megvalósulását.

 

Fotó – Gyuris János

A Borostyán népdalkör tagjainak fellépése, valamint iskolánk népi ének és citera tanszakos diákjai Kiss Csillag Anna tanárnő vezetésével tovább emelték az ünnep fényét, melyen szónoklatot mondott B. Nagy László országgyűlési képviselő.

Fotó – Gyuris János

A koszorúzást követően Ocskó Zoltán intézményvezető úr gratulált az Álmaim Iskolaudvara rajzpályázat helyezettjeinek, és szeretettel meghívta a résztvevőket a 2017. november 11-én tartandó Iskolabálra, amely teljes bevételét az iskola belső udvarának felújítására fordítunk.

Fotó – Gyuris János