Hírek

Rövid hírek

November 14-én pályaválasztási nyílt nap lesz 17 órától a tornateremben. A program keretében több középiskola is bemutatkozik majd. Szeretettel várjuk az érdeklődőket, a 8. osztályosokat és szüleiket.

November 17-én az alsó tagozatosok részére „foglalkozások” tematikus napot, a felső tagozatosok részére pedig pályaválasztási programot rendezünk a délelőtt folyamán. Az 5.-7. osztályosok Bordány különböző helyszínein fognak ismerkedni több foglalkozással, a 8. osztályosok Szegeden az Ifjúsági Házban vesznek majd részt pályaválasztási napon.

November 20-án 14 órától kerül megrendezésre a mesemondó verseny az alsó tagozatosok számára a 9. teremben.

November 22-én a Simonyi helyesírási verseny helyi fordulóját rendezzük meg a felső tagozatosok részére 14 órától a 9. teremben.

December 4-én 14 órától kezdődik a verses mesemondó verseny az alsó tagozatosok részvételével a 9. teremben.

Iskolánk 4. osztályos tanulói december 3-án 16 órakor fellépnek az adventi vásáron. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

December 6-án várjuk iskolánkba a Mikulást.

Lippai Judit