Májusi és júniusi programjaink

Kedves Szülők!

Tájékoztatom Önöket a 2018. május – június havi programjainkról:

Május 14-18-ig 5. a / 5. b osztályok kötelező úszásoktatáson vesznek részt. 9:10-kor indul a busz Mórahalomra – vissza 11:45-kor indul és 12:05-kor érkezik Bordányba. Az 1. és a 6. órákat megtartjuk.

A 2018/19-es tanévre vonatkozó művészeti iskolai jelentkezési lapokat a mai napon küldjük a Kedves Szülőknek és kérjük, hogy 2018. május 15-ig az osztályfőnököknek visszajuttatni szíveskedjenek!

Május 18-án tanítási szünet, Falunapi műsor főpróbája (melyre csak a szereplőknek kell iskolába jönni, illetve az ötödikeseknek, akik úszni mennek).

2018. május 20-án Pünkösd Vasárnapján délután kerül sor hagyományosan a Művészeti Iskola tanszakainak bemutató műsorára valamint a Bordányi Csillag születik vetélkedő résztvevőinek bemutatójára a Faluház parkjában.

Május 21-én Falunapi futásra várjuk a gyerekeket, a szülőket és minden hozzátartozójukat. Az osztályok közötti versenyen a legtöbb embert megmozgató osztályok osztálykirándulásához hozzájárul az önkormányzat.

Május 22-én kedden tanítási szünet lesz.

Május 28-június 1-ig lesz a 6. évfolyam kötelező úszásoktatása, amely az ötödik évfolyaméhoz hasonló menetrendet követ.

Május 16-án Országos Idegen nyelvi mérésre kerül sor a 6. és 8. évfolyamokon. (1. 2. óra 6. évfolyam, 3. és 4. óra 8. évfolyam).

Május 23-án a 6. és 8. évfolyam részére Országos kompetencia mérésre kerül sor szövegértés és matematika tantárgyból (1-4. órában)

Május 28-június 1 között lesznek az év végi hangszeres vizsgák.

Június 4-8. között tanítás nélküli munkanapok lesznek, ezen a héten mennek a gyerekek osztálykirándulásra.

Június 11. DÖK nap/Családi nap

Június 12. Osztályozó értekezlet – Tanítás nélküli munkanap

Június 16. Ballagás

Június 20. Tanévzáró ünnepély

Programjainkra szeretettel várjuk a Családokat!

Munkájukhoz jó egészséget kívánok és köszönöm együttműködő segítségüket!

Bordány, 2018. május 4.

Tisztelettel: