Hírek

Ciklus-show, Fiúprogram az iskolában

2018. április 27-én iskolánk hatodik osztályos tanulói felvilágosító programban vettek részt három csoportban. A tematikus nap programja nemzetközileg elismert, hozzánk a Szeged-Csanádi Egyházmegye Családpasztorációs Irodáján keresztül jutott el.

A lányok programját László Anita vezette, a fiúk egyik csoportját Kaszper Pál, a másikat pedig Varga Szabolcs és Vargáné Bögi Veronika. Az interaktív csoportfoglalkozáson a résztvevők nem csak információkkal, hanem sok élménnyel is gazdagabbak lettek.

Az iskola és a hatodikos szülők nevében szeretnénk köszönetünket kifejezni a Bordány Ifjúságáért Alapítványnak, hiszen anyagilag ismét hozzájárultak a program sikeres megvalósításához.

                                                                                                          Lippai Judit

A programról további információk olvashatók az alábbi elérhetőségeken:

www.nlcafe.hu/egeszseg/20160526/kamasz-felvilagositas-ciklus-show/

http://www.mfm-projekt.hu/

www.mediaklikk.hu/2016/03/17/vendeg-a-haznal-ciklus-show-kislanyoknak

www.eletunkacsalad.hu/felvilagositas-maskent/fiuk-programja/