Országos elismerő serleget érdemelt ki iskolánk 5. osztálya

Az országos Bendegúz Tudásbajnokság TEHETSÉGTÁMOGATÓ OSZTÁLY elismerését és serlegét érdemelte ki a bordányi iskola 5. osztálya.

Az országban összesen a 274 versenyző osztályból, csak 38 osztály kapta meg a díjat. Csongrád megyébe a bordányin kívül még egy serleg érkezett: a szegedi Ságvári Endre SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskolába.

Azok az osztályok nevezhettek a serlegért, ahol az osztály létszámának legalább fele részt vesz a tehetséggondozó versenyen legalább egy tantárgyból. Az 5. osztályosok magyar nyelv, magyar irodalom, matematika, angol és természetismeret tantárgyakból versenyeznek.

Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját és a szülők támogatását!

Fodorné Kálmán Szilvia

osztályfőnök