Hírek

Ingyenes dietetikus tanácsadás az iskolában

Tisztelt Szülők!

Bordány Ifjúságáért Alapítvány, mint az Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanulóit támogató alapítvány, az iskola vezetőségével egyeztetve pályázatot nyújtott be az EFOP-1.8.5-17. azonosítószámú Menő menzák az iskolákban – egészséges étkezést és életstílust népszerűsítő programok pályázati kiírásra.

A pályázat keretében ebben a tanévben rendelkezésre áll 1 fő dietetikus szaktanácsadás-konzultáció formájában a táplálkozási problémával küzdő, ételallergiában szenvedő gyermekek és szüleik számára, valamint a pedagógusok és a közétkeztetésben dolgozó szakembereink számára csoportfoglalkozás megtartása dietetikai, ételallergia, anyagcserezavar, táplálkozási problémák témakörökben.

Börcsök Nikolett dietetikus minden szerdán reggel 700 – 745 között a 7. teremben várja a kedves Szülőket, diákokat személyes konzultációra.


EFOP-1.8.5-17-2017-00017
Egészséges étkezést és életstílust népszerűsítő programok Bordányban