Éremeső a mezei futóversenyen, Ruzsán

2019. március 6-án az Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanulói Ruzsán Mezei futóversenyen vettek részt. Az alábbi szép eredmények születtek:

1. korcsoport, 1. helyezett Balogh Dominik, 3. helyezett Csuka Bertold (egyéniben) Csapatban 1. helyezett! Csapattagok: Balogh Dominik, Csuka Bertold, Csorba Botond, Dobó Noel.

2. Korcsoport-lány kategória, egyéni 1. helyezett Frank Hanna (megyei döntős), 2. helyezett Sándor Anna.

2. Korcsoport-fiú kategória 3. helyezett Tari András egyéniben, csapatban 2. helyezett. Csapattagok: Tari András, Makra Attila, Szabó Zsolt, Makra Boldizsár, Bernáth Martin.

3. korcsoport-fiú kategória 1. helyezett Bernáth Erik egyéniben. Csapatban 1. helyezett! Csapattagok: Bernáth Erik, Bóta Emil Benjámin, Csuka Marcell, Nógrádi Gergő, Fodor Ákos. Csapatban megyei döntős+egyéniben is Bernáth Erik!

4. korcsoport-fiú kategória 1. helyezett Martonosi Kristóf, 3. helyezett Czékus Péter. Csapatban 1. helyezett, megyei döntös+egyéniben megyei döntős Martonosi Kristóf! Csapattagok: Martonosi Kristóf, Rutai Zoltán, Czékus Péter, Lippai Gergely, Illés Márk.

Kubala Nóra1. korcsoport – lány kategória, egyéni 3. helyezett lett.

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítőiknek a szép eredményekhez!

Felkészítő tanárok: Kiss Csaba és Retek Flórián