Jelentkezés a művészeti iskola tanszakaira

Tisztelt Szülők!
Kedves Gyerekek!

A 2021-2022-es tanévben az alábbi tanszakokra várjuk még sok szeretettel a gyermekek jelentkezését:

Zeneművészeti ágon:
– Zongora
– Furulya
– Gitár

A hangszeres órák heti 2×30 perces óra keretében egyéni foglalkozással történik.
A hangszeres tanszakokhoz kapcsolódik a szolfézs tantárgy heti 2X45 perces órákban.

Képzőművészeti ágon:
– Grafika és festészet
– Szobrászat és kerámia

Táncművészeti ágon:
-Moderntánc

A különböző tanszakokra való jelentkezéshez előképzettség nem szükséges.
A jelentkezéshez szükséges egy jelentkezési lap kitöltése, ami az iskola titkárságán, vagy az osztályfőnököknél érhető el. Kérjük, a mindkét oldalán kitöltött lapot az említett két lehetőség valamelyikére eljuttatni szíveskedjenek.
A művészeti iskolában a tanítás szeptember 13-tól kezdődik, így a jelentkezéseket a jövő hét folyamán (szeptember 6-10. ) még várjuk.
Az aktuálisan fizetendő térítési-, illetve tandíjakról az iskola titkárságán lehet érdeklődni, indokolt esetekben kedvezmény, részletfizetési lehetőség igényelhető.

Sok szeretettel várjuk minden kedves leendő tanítványunkat!

A művészeti iskola pedagógusai nevében:

Hampel Zsuzsa
művészeti munkaközösségvezető