Pályaorientációs börzét rendeztünk a Faluházban

2022. november 17-én 17 órakor Pályaorientációs börzét rendeztünk a nyolcadik osztályos tanulóknak és minden érdeklődőnek.

A rendezvényt iskolánk intézményvezetője nyitotta, aki bemutatójában tájékoztatta a megjelent szülőket és tanulókat az aktuális tennivalókról és a fontosabb időpontokról.

Megismerkedhettünk az írásbeli vizsgákra jelentkezés online lehetőségével ügyfélkapun keresztül, valamint a szülői adatbegyűjtő programmal, amely segítségével a otthonról intézhető a jelentkezési lap kitöltéséhez szükséges adatfelvétel.

Ocskó Zoltán prezentációját követően az középiskolák képviselőitől kérdezhettek tanulóink.

A rendezvényen az alábbi intézmények képviselőitől kaphattak első kézből információkat az érdeklődők:

• Alföldi ASzC Bedő Albert Erdészeti Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  • Gál Ferenc Egyetem, Technikum, Szakképző Iskola, Gimnázium és kollégium
  • Szegedi Baptista Gimnázium és Technikum
  • Szegedi SZC Déri Miksa Műszaki Technikum
  • Szegedi SC Móravárosi Szakképző Iskola
  • Szegedi Szakképzési Centrum Vedres István Technikum
  • Szent Benedek Technikum, Gimnázium, Szakgimnázium és Szakképző Iskola Szegedi Tagintézménye
  • Karolina Gimnázium
  • Szegedi SZC Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium
  • Szegedi SZC Tóth János Mórahalmi Szakképző Iskola és Szilágyi Mihály Kollégium
  • Szegedi Tudományegyetem Kossuth Zsuzsanna Technikum és Szakképző Iskola