Hírek

Fogadj örökbe egy balkonládát!


2021. május 10. Madarak és fák napján újra elkezdődött a jelenléti oktatás Iskolánkban is.

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

A hosszú otthoni tanulás után szeretnénk, ha az Iskolában is otthonos környezetben tölthetnék gyermekeink a tanévből hátralévő kis időt! A digitális oktatás ideje alatt munkatársaink felújításokat végeztek a folyosókon és a tantermekben is.

Most, hogy visszatért az élet a falakközé Iskola virágosítási akciót szervezünk.

Kérjük, hogy évfolyamonként 2-2 balkonládát fogadjanak örökbe, amelyekbe szeretnénk, ha közösen ültetnének a tanulóink az osztályfőnökök irányításával virágokat és odafigyelnének a saját ládájukra! Ilyen módon is szeretnénk, ha környezettudatosan vennének részt az iskolai élet mindennapjaiban, ezáltal is magukénak érezzék a második otthonukat!

Kérem a kedves szülőket, hogy segítsenek ebben egy-egy virággal! Tegyük szebbé, zöldebbé, élhetőbbé a környezetünket! Ne csak képletesen virágozzék fel az oktató-nevelő munkánk!

Ocskó Zoltán
intézményvezető