Igazán mozgalmas és élményekkel teli napot tartottunk a Diákönkormányzati napon!
Minden osztály megtalálhatta a számára legizgalmasabb programot.
A nap az iskola folyosóján kialakított bazárral vette kezdetét, ahová mindenki elhozhatta megunt játékát, volt cseresznye és könyv, kártya és még felsorolni is lehetetlen, hogy mennyi minden. Az alsósok ezután birtokba vették az ugrálóvárat, míg a felsősök osztályok közötti focimeccseken mérték össze erejüket. A vándorserleget ebben az évben a 8. osztályosok nyerték.
Emellett számos más program is várta a diákokat: lovaskocsizás, íjászkodás a Szarmata faluban, tollasozás, valamint különböző népi játékok színesítették a napot.
A programok azonban ezzel még nem értek véget! Délutánunk folytatódott az iskolába való beköltözéssel és fáklyás futással. Apafoci és szabadulószoba várta az érdeklődőket. A Mozgás éjszakája programba való bekapcsolódásként volt jóga, éjszakai túra, aerobik, foci, biciklizés, görkorizás. Volt szabadulószoba és udvari bulizás az ifjúsági önkormányzat révén. Az éjszakába nyúló programsorozat ottalvással végződött, másnap reggel mentünk haza. Volt mit kipihenni.
Köszönjük szépen a Bordányért Baráti körnek, hogy anyagilag támogatták az ugrálóvárat és az íjászkodást! Hála és köszönet a lovaskocsikázásért Tari-Vass Veronikának és a lovaskocsik gazdáinak, akik ingyenesen álltak az iskolások rendelkezésére. Köszönet a Szarmata parknak, hogy ingyenesen biztosították a belépést.
Jövőre folytatjuk!
Lippai Judit
DÖK segítő pedagógus






