Pedagógus neve:
|
Tanított
tantárgy
|
Fogadóóra
időpontja
|
Koczkás Ágnes
|
igazgató
fejlesztőpedagógus
|
hétfő 8 – 17:00
|
Kálmán László
|
igazgató helyettes
angol
|
kedd 3. óra
|
Avramucz-Maróti Katinka
|
gyógypedagógus
|
csütörtök 1. óra
|
Bán Krisztina
|
tanár
ének, szolfézs, napközi
|
hétfő 6. óra
|
Czékus Edina
|
angol
osztályfőnök 6. évfolyam
|
szerda 4. óra
|
Elek Rózsa Marianna
|
magyar nyelv és irodalom
napközi
|
hétfő 4. óra
|
Forrai Szilvia
|
tanítónő
osztályfőnök 3. évfolyam
|
szerda 4. óra
|
Hampel Zsuzsa
|
tanár
furulya, napközi
Művészeti tanszak munkaközösségvezető
|
kedd 6. óra
|
Hődör Zoltánné
|
tanár
magyar nyelv és irodalom, könyvtár
osztályfőnök 7. évfolyam
|
péntek 3. óra
|
Kádár-Németh Melinda
|
tanítónő
napközi
|
szerda 6. óra
|
Kiss Csaba
|
tanár
testnevelés
|
hétfő 4. óra
|
Kiss János
|
szobrász
|
igény szerint telefonon egyeztett
időpontban
|
Kissné Mészáros Sarolta Nikoletta
|
tanítónő
osztályfőnök 4. évfolyam
Alsós munkaközösségvezető
|
kedd 3. óra
|
Kissné Tóth Andrea
|
tanár
biológia, technika és tervezés, vizuális
kultúra, háztartástan szakkör
|
hétfő 3. óra
|
Kovács Józsefné
|
tanár
történelem, állampolgári ismeretek
osztályfőnök 8.b évfolyam
|
csütörtök 4. óra
|
Lippai Judit
|
tanár
magyar nyelv és irodalom, könyvtár
osztályfőnök 5. évfolyam
|
péntek 2. óra
|
Molnárné Bálint Orsolya
|
tanítónő
napközi
|
péntek 4. óra
|
Ocskó Zoltán
|
tanár
digitális kultúra
|
hétfő 6. óra
|
Petákné Tóth Sára
|
tanár
matematika, kémia
|
kedd 1. óra
|
Sándor Mónika
|
tanár
matematika,
osztályfőnök 8.a évfolyam
|
péntek 10-10:45
|
Sólyáné Sárközi Ágnes Erzsébet
|
tanítónő
osztályfőnök 2. évfolyam
|
hétfő 4. óra
|
Soós Róbertné
|
tanítónő
magyar nyelv és irodalom, matematika
|
péntek 3. óra
|
Szilágyi Gergely
|
tanár
történelem, földrajz, hon- és
népismeret, természetismeret
|
kedd 2. óra
|
Tajtiné Dudás Katalin
|
tanítónő
osztályfőnök 1. évfolyam
|
péntek 5. óra
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Óraadó művész
tanárok
|
Tantárgy
|
Fogadóóra
időpontja
|
Czakó István
|
gitár
|
igény szerint telefonon egyeztett
időpontban
|
Demeter László
|
hegedű
|
igény szerint telefonon egyeztett időpontban
|
Orbán Dominika Klaudia
|
zongora, korrepetíció
|
igény szerint telefonon egyeztett
időpontban
|
Varga Panna
|
zongora, korrepetíció
|
igény szerint telefonon egyeztett
időpontban
|
|
|
|
Joóné Ladányi Ildikó
|
iskolapszichológus
|
hétfő 3. óra
|
Gálosi Gabriella
|
pszichológus
|
igény szerint telefonon egyeztett időpontban
|
Dusik-Balázs Dóra
|
logopédus
SNI tanulóknak
|
igény szerint telefonon egyeztett
időpontban
|
Klovács-Ábrahám Fanni
|
Óvodai és iskolai szociális segítő
|
hétfő 10-17-ig
|
Kiss Zsuzsanna
|
logopédus
BTM-N tanulóknak
|
igény szerint telefonon egyeztett
időpontban
|
Galbácsné Fodor Ágnes
|
gyógytestnevelő
|
szerda délelőtt 10 órától
|
|
|
|
Pedagógiai munkát segítő munkatársak:
Szalai Marianna |
pedagógiai asszisztens/gondnok
|
Szántó Bernadett
|
iskolatitkár
|
Dr. Palotásné Papp Katalin
|
pedagógiai asszisztens
|
|
|
Technikai dolgozók:
Bakó Ferencné
|
takarítónő
|
Fekete Ágnes
|
takarítónő
|
Jakab Jenőné
|
takarítónő
|
Makoviczka Zsanett
|
takarítónő
|
Dorogi János
|
karbantartó
|
|
|