Hírek

Bendegúz megyei verseny Makón

Iskolánk 31 versenyzője vett részt Makón, a megyei Tudásbajnokságon

A Bendegúz Tudásbajnokság országos versenye nagyon népszerű iskolánk tanulói körében. A tanév elejétől öt írásos feladatsor sikeres megoldása után, 31 általános iskolás vett részt 2018. április 13-án, Makón a megyei fordulón. A gyerekek nagy izgalommal készültek a megmérettetésre. Az eredményeket néhány hét múlva teszik közzé.

Versenyzők: Dániel Gergő 2.a matematika,  Kádár- Németh Kata 2.a környezetismeret, Verok Hanga 2.a angol, Aknai Dávid 3.a magyar nyelvtan, Czékus Zoé 3.a magyar nyelvtan, Mészáros Vivien 3.a magyar nyelvtan, Szabó Eszter 3.a magyar nyelvtan, Undi Amira 3.a magyar nyelvtan, Bálint Kálmán 4.o. matematika, Dániel Bence 4.o. matematika, Fülöp- Tanács Fanni 4.o. matematika, Tari Lenke 4.o. matematika és magyar nyelvtan, Verok Daisy 4.o. angol, Béres Dorina 5.a magyar irodalom, Bóta Emil Benjámin 5.a matematika, Frank Dóra 5.a magyar irodalom, Sándor Márton 5.a matematika, Simon Elizabet 5.b magyar irodalom, Tapodi Nikolett 6.a magyar nyelvtan, Fodor Ákos 6.b magyar irodalom, Gémes Bence 6.b magyar nyelvtan, Karóczkai Dorka 6.b magyar irodalom, Czékus Péter 7.o. biológia,  Deme Mihály 7. o. biológia, Heintz Petra 7.o. magyar nyelvtan, Hődör Zoltán 7.o. magyar nyelvtan és biológia, Sándor Balázs 7.o. magyar nyelvtan, Lajkó Bianka 8.o. magyar nyelvtan, Lippai Fanni 8.o. magyar nyelvtan, Márta Dániel 8.o. biológia, Tóth Luca 8.o. magyar nyelvtan

Felkészítő tanárok:, Juhász Gabriella, Hegedűsné Gyuris Katalin, Hődör Zoltánné,  Kissné Mészáros Sarolta, Lippai Judit, Sólyáné Sárközi Ágnes, Fodorné Kálmán Szilvia