Hírek

Meghívó az alapítványi iskolabálra

A hagyományoknak megfelelően az idei évben is immáron 4. alkalommal megrendezzük iskolabálunkat, melyre sok szeretettel meghívjuk a kedves szülőket, érdeklődőket!

Ételről a Vadgesztenye étterem, míg a talpalávalóról a törökbecsei Új Fiúk gondoskodnak.

Nyolcadikosaink nyitótánccal készülnek, melyet Pálinkó Lujza és férje Lengyel Zoltán tanít be. Meglepetés műsorral lép fel a 4.a osztály és a tanári kar is. Kérjük, támogassák iskolánkat megjelenésükkel, munkájukkal, tombola felajánlások gyűjtésével!

A tombola fő díja egy Wellness hétvége (3 nap 2 éjszaka Zalakaroson), melyet az Iskola dolgozói ajánlottak fel.

A rendezvény bevételét az előző bálakon gyűjtött összeggel együtt az iskolaudvar fejlesztésére fordítjuk, amelyet a Bordány Ifjúságáért Alapítvánnyal és Bordány Nagyközség Önkormányzatával összefogásban közösen valósítunk meg, ahogyan azt a Délmagyarországban is olvashatták az érdeklődők.

Legyen a vendégünk, találkozzunk november 9-én!

Ocskó Zoltán