Hírek

Tisztelt Szülők!

A járványveszélyre való tekintettel kérjük írásban jelezzék, az alábbi felügyeletet igénylő lapon,

http://iskolabordany.hu/wp-content/uploads/2017/09/kerelem_delutani_foglalkozas.pdf

hogy gyermekük részére mikortól és meddig kérnek felügyeletet. Az iskola 8:00-16:00 óráig köteles foglalkozásokat biztosítani a gyermekeknek. Indokolt esetben kérésre biztosítunk felügyeletet, 6:30-17:00-ig.

A kitöltött igénylő lapot a felügyelet biztosítása érdekében kérjük, adják le az iskola titkárságán vagy titkarsag.adam@gmail.com címre szíveskedjenek legkésőbb 2020.08.28-án, pénteken, 14:00 óráig eljuttatni.

Amennyiben a későbbiekben változtatni szeretnének, ezt írásban jelezzék.

A személyes kontaktok csökkentése érdekében kérjük a kedves szülőket, hogy gyermeküket csak az iskola kapujáig kísérjék el!

Az étkezés biztonságos megszervezése miatt kérjük, hogy a menzások lehetőség szerint ételhordóban vigyék haza az ebédet.