Hírek

Karácsonyi üzenet

“Ne a hóban, csillagokban, ne ünnepi foszlós kalácson,
ne díszített fákon, hanem a szívekben legyen karácsony!”
(Szilágyi Domokos)

Szeretettel várunk mindenkit az Ádám Jenő Általános Iskola és AMI által szervezett jótékonysági vásárra az adventi hétvégéken! December 19-én advent 4. vasárnapján iskolánk 4. osztályosai kis műsorral kedveskednek a vásárban megjelenő szülőknek, érdeklődőknek. Felkészítő pedagógusok: Juhász Gabriella és Sólyáné Sárközi Ágnes.

Iskolánk hagyományos karácsony műsora, valamint az Alapfokú Művészeti Iskola Karácsonyi Hangversenye – a járványhelyzetre való tekintettel – a virtuális térben tekinthető meg a közösségi oldalunkon és a http://www.iskolabordany.hu honlapon.

Téli szünet előtti utolsó tanítási nap 2021.12.21. (kedd) – Ezen a napon a délutáni foglalkozások elmaradnak.
Alsó tagozaton indokolt esetben 16 óráig felügyeletet biztosítunk. Esetleges igényüket kérjük, hétfőig jelezzék az osztályfőnököknek.

A szünet utáni első tanítási nap: 2022.01.03 (hétfő)

A szünetre kívánok a diákoknak, szülőknek és pedagógusoknak egyaránt békességet, nyugalmat és sok-sok szeretetet.