Tájékoztatás az iskolai étkezésről

Kedves Szülők!

Az iskolai étkezés megrendelése, fizetése továbbra is az Etelka portálon keresztül történik.

Minden hónap 20-tól lehet a következő hónapra az ételt megrendelni a bordany.etelkaportal.hu -n. Az előző tanévben megadott felhasználónévvel és jelszóval lehet belépni.

Aki nem adta le a kedvezményre jogosító nyomtatványt (3 vagy több gyerek, gyermekvédelmi kedv, tartós beteg igazolás) az minél hamarabb adja le. Amennyiben nincs nyilatkozat nem tud kedvezményesen ételt rendelni!!!

Amennyiben segítségre van szükség munkaidőben hétfőtől- péntekig 7-15 óráig tudok telefonon:  0630/625-5542, emailben: kriszta@bordany.hu  -n, vagy személyesen segíteni.

Az 1. osztályt kezdők augusztus 22-én fogják megkapni a regisztrációhoz szükséges e-mailt.

Czombos Kriszta
élelmezésvezető