Hírek

Versenyek a grafika és festészet tanszakon

Tatár Panna, művészeti iskolánk 6. osztályos tanulója különdíjas lett grafikáival az SZTE Kossuth Zsuzsanna Technikum és Szakképző Iskola megyei divattervező és grafika rajzpályázatán.  Február 17-én kiállítással egybekötött díjátadón vehette át az elismerő oklevelet és ajándékait.


Március 31-én rendezték meg Üllésen a Fontos Sándor Emlék Versenyt, amelyen iskolánk tanulói több kategóriában is indultak. A grafika és festészet tanulói csendéletfestés kategóriában versenyeztek. Undi Amira 8.a osztályos tanuló 1. helyezést, Szabó Édua 7. a osztályos tanuló pedig 2. helyezést értek el gyönyörű festményeikkel. A versenyen részt vett Frank Hanna 8. b osztályos és Gyuris Dorina 7. a osztályos tanuló is, akik szintén nagyon szép alkotásokat készítettek. Művészeti iskolánk üllési tanulója, Német Zoé pedig versillusztráció kategórában ért el harmadik helyezést.

Gratulálunk Nekik!