Hírek

Eredményesen zárult a II. Jótékonysági Iskolabál

Az Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola dolgozói és szülői munkaközössége 2017. november 11-én Jótékonysági iskolabált rendezett az iskolaudvar felújítása javára.

Ocskó Zoltán igazgató úr köszöntő szavai után a bál műsorában elsőként az iskola pedagógusaiból verbuválódott kórus lépett fel. Felkészítőjük: Molnárné Bálint Orsolya tanító néni. A folytatásban a 3.b. osztályosok jelenete következett, címe: A rátóti csikótojás. Felkészítőjük: Dudás Dánielné. A két jelenet között Az ,,A karádi faluvégen…” kezdetű népdalt adta elő a tanári kar, brácsán kísért Tóthné Tombácz Gabriella. A szülők előadásában a Nem jól van ez így asszonyok! című jelenetet láthatták a vendégek. A program zárasaként, és az est fénypontjaként, a 8. osztályos diákjaink nyitótánca következett. Felkészítőjük Békési Annamária tanárnő.

A jótékonysági esten az élő zenét az Új Fiúk együttes szolgáltatta. A vacsorát és a figyelmes kiszolgálást a Vadgesztenye Étterem biztosította. A tornateremben rendezett kiállítás a festészet tanszak tehetséges növendékeink munkáiból adott ízelítőt.

A bálra számos tombolafelajánlás érkezett. Főnyereménye egy 3 napos wellness kikapcsolódás volt 2 fő részére a debreceni Óbester Hotelbe. A főnyereményt iskolánk pedagógusai ajánlották fel. Gratulálunk a nyertesnek!

Köszönetünket fejezzük ki mindenkinek, akik felajánlásukkal, munkájukkal és támogatásukkal hozzájárultak ahhoz, hogy a Jótékonysági bált megrendezhessük. Köszönjük a 8. osztályos szülők és Turcsik Dia támogatását és Dudás Dánielné szervező munkáját. Köszönjük, hogy támogatták az iskolaudvar felújítását!

Lippai Judit

Képek a galériában

TÁMOGATÓINK:

Avramucz-Maróti Katinka
Bambusz divat
Bálint Béla
Bálint Lászlóné
Balogh Ferenc és neje
Cifra szoba
Coop Zrt.
Csordás Zsolt ARO Bolt
Czékus Edina
Dániel család
Dobó Istvánné
Dudás Dánielné
Dudás Lajos
Gémes István
Gyuris Tibor és neje
Hegedűsné Gyuris Katalin
Hődör Zoltán és családja
Juhász Gabriella
Juhász Péter és családja
Kálmán Kamilla
Kálmán Lénárd
Kálmán Szilveszter
Kálmánné Kasza Beáta
Kiss Csaba és neje
Kiss László és családja
Kovács Józsefné
Kovácsné Csernus Mónika
Kurucsai Judit
Lajkóné Forrai Szilvia
Lázárné Borbola Márta
Lippai Árpád és felesége
Lovai Mihályné
Márkiné Lajkó Krisztina
Maróti cukrászda
Márta Gábor
Ménesi Tamara
Mészárosné Sárika
Mojzes Zoltán és családja
Nagy Katalin
Németh József
Oláh-Détári Mónika
Papp Gábor
Prágai Györgyné
Ráczné Takács Aranka és Rácz Gyula
Simon Zoltánné
SHINKYOKUSHIN
Sövény Olivér
Szilágyi Brigitta
Szilágyi Gergely
Szűcs Péter
Szülői Munkaközösség
Török Tilda
Turner Sándor és családja
Vass Tímea
Veres Gáborné – Goods Market

Köszönjük, hogy támogatták a nemes célt.