Hírek

Homokhát félmaraton

Tisztelt Szülők!

A Bordány Sportkör az idén 5. alkalommal rendezi meg 2018. április 28-án a Homokhát félmaraton futóversenyt, 21,1 kilométer, illetve 10,5 km távokon.

A gyerekek érdeklődése miatt döntöttünk úgy, hogy a Futókör tagjai szakmai segítséget nyújtanak a versenyre való felkészülésben.

2018. március 14-én, szerdán 18 órakor edzésre várjuk szeretettel a gyerekeket a Faluház előtt. Ezen a héten pénteken is lesz edzés. A további edzések időpontja: hétfő –szerda – péntek 18:00 óra. Az edzések később a kerékpárúton fognak zajlani, a verseny időpontjáig.

Javasoljuk a futócipő beszerzését, mely egy számmal nagyobb legyen, mint a gyerek lába. Erre azért van szükség, hogy óvjuk a gyerekek ízületeit, térdét, derekát. Ruházatuk kényelmes, réteges legyen. A versenyre a bordanysk.hu honlapon lehet nevezni és bővebb információt szerezni.

A szülők kérdéseire is készségesen válaszolunk.

 

Bordány, 2018. március 13.

 

 

 

Ocskó Zoltán                                                   Sólyáné Sárközi Ágnes

intézményvezető                                                       maratonfutó