Hírek

Rövid hírek

 • Iskolánk diákjai közül 10 fő a tollaslabda diákolimpia országos döntőjén vesz részt Kiskunfélegyházán  2018. március 23-24-én. Akikre büszkék lehetünk: Frank Hanna, Sándor Anna, Sándor Bertalan, Kovács Bernadett, Hődör Zoltán, Kovács Péter, Nógrádi Gergő, Tóth Luca, Vér Fanni, Vér Zsófi. A versenyzőknek eredményes részvételt kívánunk, edzőjüknek – Kati néninek – köszönjük a felkészítést!
 • Iskolánk hagyományosan részt vesz a Bendegúz Akadémia Nyelvész versenyén, amelynek megyei fordulója március 23-án Szegeden lesz, amelyre az alábbi tanulók jutottak tovább:Palotás László Ábel (3.a) felkészítő tanár: Sólyáné Sárközi Ágnes,
  Gémes Bence (6.b) Felkészítő tanár: Hegedűsné Gyuris Katalin
  Lajkó Bianka (8. osztály) Felkészítő tanár: Hegedűsné Gyuris Katalin
  Lippai Fanni (8. osztály) Felkészítő tanár: Hegedűsné Gyuris Katalin
  Tóth Luca (8. osztály) Felkészítő tanár: Hegedűsné Gyuris Katalin
  Heintz Petra (7. osztály) Felkészítő tanár: Lippai Judit
  Hődör Zoltán (7.osztály) Felkészítő tanár. Lippai Judit
 • Március 24-én 17:00-kor szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt a Faluházba, a Bordányi Kultúra Napja alkalmából rendezett műsorra, amelyen fellépnek iskolánk tanulói valamint a művészeti iskola növendékei és tanárai. Kérjük, tekintsék meg a grafika és festészet tanszak növendékeinek kiállítását is.
 • Március 26-án az alsó tagozatos tanulóink területi helyesírási versenyen vesznek részt Ruzsán. Ugyanezen a napon délután 2 órától szavalóversenyt szervezünk a felső tagozatosainknak iskolánkban, amelyre az érdeklődőket szeretettel várjuk.
 • Március 27-én 9 órai kezdettel várjuk a leendő elsősöket nyílt órára az első osztályba.
 • TAVASZI SZÜNET: 2018. március 29-április 3-ig. Szünet előtti utolsó tanítási nap: március 28, szerda. Szünet utáni első tanítási nap: április 4-e, szerda.
 • Testünk a Csoda – ingyenes kiállítás Üllésen. Tanulóink április 4-5-6-án a Déryné Kulturális Központ által szervezett interaktív kiállítást tekintik meg. A kiállítás ingyenes, a közlekedési költségek fedezésére tanulónként 100 Ft hozzájárulást kérünk, amelyet az osztályfőnököknek lehet befizetni.

Tisztelettel:

Ocskó Zoltán