Hírek

Vár a színpad csodálatos világa

LEGYÉL TAGJA A BORDÁNYI SZÍNJÁTSZÓ KÖRNEK

Vár a színpad csodálatos világa

Ha úgy érzed kipróbálnál valami újat, nem riaszt, sőt vonz a reflektorfény, szeretnél mondani valamit a világnak vagy szeretnél megnevettetni másokat, szívesen lennél egy vidám, kreatív csapat lelkes tagja és szerinted is színház az egész világ, akkor a Bordányi Amatőr Színjátszó Kör Téged keres! Szeretettel várunk minden színjátszáshoz kedvet érző, játékos kedvű komédiást 8-tól 88 éves korig (de lehet 100 is). A csapatépítő foglalkozások helyszíne a Faluház kisterme, időpontja február 19. hétfő 17.00 óra, február 26. hétfő 17.00 óra és március 5. hétfő 18.00 óra. A csoport munkáját Gömöri Krisztián a Szegedi Nemzeti Színház színésze mentorálja. Bővebb információ kérhető Horváth Dominikától a cirmoda12@gmail.com e-mail címen, a 0630 587-4584-es telefonszámon, vagy a Bordányi Amatőr Színjátszó Kör facebook oldalán.