Miért nem működik a “Százszor megmondtam!”? A sikeres nevelés kulcsa: az érzelmi intelligencia fejlesztése

Az Ádám Jenő Általános Iskola szervezésében, a Bordány Ifjúságáért Alapítvány támogatásával – a Szülők Iskolája előadássorozat keretében 2019.01.07-én Uzsalyné dr. Pécsi Rita előadását hallgathatták meg az érdeklődők a bordányi Faluházban.
Az első előadás témája:
a Miért nem működik a “Százszor megmondtam!” ? A sikeres nevelés kulcsa: az érzelmi intelligencia fejlesztése
Mit kezdhetünk az öröklött adottságokkal?
Miért nem működik, pedig százszor is elmondjuk?
Mekkora az IQ szerepe az életben való boldogulásban?

Az előadás Gyuris János Kreatív média csapatának köszönhetően lent megtekinthető.

Az előadássorozat következő eseményére 2019.01.28-án 17:00-tól kerül sor a bordányi Faluházban.

A második előadás témája:
Fejleszt, vagy rombol? A képernyő és az internet hatásai – A függőség kialakulása és megoldásaink
A képernyőzés és a fejlődő idegrendszer
Életkorhoz illő használat?
Hogyan válik valaki függővé?
A Patkány Hotel kísérlet
Közösségi média: kapcsolat, vagy illúzió?
Van védelem? Tanítható?
Mire való a gép? Mire való az agy?

Minden kedves érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk január 28-án (hétfőn) 17:00 – 18:30-ig a következő előadásra!!!

Az első előadás itt megtekinthető: