Beiratkozás a 2019/2020-as tanévre

Tisztelt Szülők!

Örömmel értesítjük a leendő első osztályos tanulóinkat és szüleiket, hogy iskolánkban a 2019/2020-as tanévre a beiratkozás az alábbi időpontokban lesz:

2019. április 11-én (csütörtökön) 8:00 – 19:00 között
és
2019. április 12-én (pénteken) 8:00 – 18:00 között.

Helyszín: az iskola titkársága (Bordány, Bem u. 1. 1. emelet)

A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumokra lesz szüksége:

1. A gyermek: személyazonosító igazolványa (vagy anyakönyvi kivonata), és lakcímkártyája
  2. Óvodai szakvélemény
  3. Sajátos nevelési igényű tanuló esetén a szakértői bizottság véleménye
  4. Mindkét szülő: személyazonosító igazolványa

Diákigazolvány igényléséhez szükséges az úgynevezett NEK adatlap igénylése a Kormányablakban, amelyhez segítség lehet a szülőknek, hogy Bordányban 2019. április 4-én 14:00-17:30-ig mobil ügyfélszolgálati buszban is lehetőség lesz ügyintézésre a Tornacsarnok előtt. A NEK adatlap kiállításához mindkét szülő valamint a gyermek jelenléte szükséges. Ugyanitt személyazonosító igazolvány igénylésére is lehetőség lesz gyermekük részére.

A jelzett linkeken érhető el a CSMKH Mórahalmi Járási hivatala tájékoztatója szülőknek, valmint a kiskorú kérelmező szülői hozzájáruló nyilatkozata személyazonosító igazolvány igényléséhez.

Az egyéb – a beiratkozáshoz szükséges – kitöltendő dokumentumokat az alábbi linken megtalálják:

Dokumentumok

3. számú nyilatkozatot mindkét szülőnek alá kell írni.

Várjuk Önöket szeretettel.