Hírek

Tisztelt Szülők!

A Miniszterelnök Úr ma esti bejelentésének megfelelően 2020. 03.16-án, hétfőn új oktatási munkarendre állunk át, úgynevezett tantermen kívüli digitális munkarendre. Ez azt jelenti, hogy a diákok nem látogathatják majd az iskolákat, hanem digitális úton jutnak majd hozzá a tananyagokhoz. A tanárok online módon saját vagy az iskolai eszközöket használva juttatják majd el a tananyagokat a tanulóknak. A tanév ezen munkarend alkalmazásával teljesíthetővé válhat.
További információkat a holnap megjelenő rendeletekből kapunk, így addig mindenkitől türelmet kérek! A kialakult helyzet maximális fegyelmezettséget és összefogást kíván mindannyiunk – tanulók, szülők, pedagógusok – részéről egyaránt!
Az osztályfőnökök a szülőkkel folyamatosan tartják a kapcsolatot. Kérjük, kövessék figyelemmel az iskola honlapját és facebook oldalát!

Ocskó Zoltán
intézményvezető