Hírek

Tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

2020. december 12-e (szombat) tanítás nélküli munkanap. Az iskola zárva tart. Az étkezést egységesen lemondtuk.
A téli szünet előtti utolsó tanítási nap 2020. december 18, péntek. A művészeti órák órarend szerint lesznek megtartva. Napközis felügyeletet igény szerint biztosítunk. Kérjük, igényüket az osztályfőnökök felé jelezzék írásban!
A téli szünet utáni első tanítási nap 2021. január 4. “A” héttel kezdünk.

A művészeti iskolában a térítési díj / tandíj átutalással is rendezhető. Amennyiben a második félévben ezt a fizetési módot választják, kérjük elektronikus levélben az iskola@bordany.hu e-mail címen december hónapban jelezni szíveskedjenek. Aki első félévben már így fizetett, annak a következő számlája is átutalásos lesz. A korábbi készpénzes fizetést alapértelmezésben felváltja a csekkes fizetés.

A művészeti iskola növendékei ismét karácsonyi műsorral készülnek, amelyet idén online formában tudnak megtekinteni az iskola közösségi oldalán és honlapján.