Hírek

Tisztelt Szülők!

A Magyar Falu Program keretében meghirdetett „Iskolaépület felújítása 2020 című, MFP IEF/ 2020 kódszámú pályázati felhívás keretében Iskolánkban elindul a fűtés korszerűsítés a 2021.10.19-től. A teljes csőhálózat és az összes radiátor ki lesz cserélve, valamint egy új kazán is beszerelésre kerül. A munkálatok ideje alatt fokozott figyelmet és fegyelmezett magatartást kérünk, a balesetek megelőzése érdekében.

Október 22-én 10 órától ünnepség a Faluházban, utána koszorúzás az Iskola előtt található 56-os Pesti Srác emlékműnél.

Mivel a délelőtti órákban már ki lesz kapcsolva a fűtés, és elkezdődnek a tantermekben is a munkálatok – az ebéd utáni foglalkozások elmaradnak, napközi és felügyelet nem lesz.

Reméljük, hogy az őszi szünet után pihenten, otthonos melegben tudjuk a munkánkat folytatni!

Ocskó Zoltán