Rendkívüli szünet!

Elindult iskolánkban a fűtési rendszer korszerűsítése, de az ígértnél és vártnál lassabb ütemben halad, már egy hete az egész Iskolában szünetel a fűtés. A Tankerülettel és kivitelezővel történő egyeztetés után – a jövő hét végére ígérték, hogy lesz fűtés a tantermekben.

A hideg időjárásra való tekintettel, gyermekeink biztonságát szem előtt tartva intézményvezetői hatáskörömben tanítási szünetet rendelek el 2021.11.02 – 2021.11.05-ig.

A szünet ideje alatt indokolt esetben felügyeletet biztosítunk. 1-2 tantermet elektromos fűtőeszközökkel fel tudunk fűteni, hogy megfelelő hőmérsékletet biztosítsunk a gyerekek számára.
• Felügyeletet írásban az iskola@bordany.hu címen kérhetnek. Szándékukat, kérem vasárnap délig jelezzék, hogy biztonságosan meg tudjuk szervezni a felügyeletet!
• A gyermekek számára az ebédet el lehet vinni az étteremből, vagy le lehet mondani írásban a kriszta@bordany.hu címen. A keddi ebédet legkésőbb vasárnap 13:00-ig lehet lemondani.

Megértésüket és segítségüket ezúton is köszönöm!

Ocskó Zoltán