Hírek

Lövészet a hetedikesek és nyolcadikosok részvételével

Május 13–án lehetőségünk volt kipróbálni a Bordányi Lövészklub jóvoltából a lövészet sportágat.

Lovas kocsival vittek ki bennünket a helyszínre, ahol már nagyon vártak minket. Előttünk a 7. osztályosok próbálták ki magukat, aztán jöttünk mi nyolcadikosok. Hatos csoportokban lőttünk és megismertük a légpuska működésének alapjait. Miután mindenki lőtt, összeszámolták a pontjainkat.

Mindenki izgatottan várta az eredményeket.

A lányok közül:

1. helyezett lett: Mészáros Vivien 7.a.

2. helyezést ért el: Fülöp-Tanács Fanni 8. o.

3. helyezett lett: Czombos Lara 8.o.

A fiúk közül:

1. helyezést ért el: Halászi Ádám 8. o.

2. helyezett lett: Tari András 7. b.

3. helyezett lett: Halászi Dávid 7.a.

A délután meglepetés vendégünk volt Masír Tamás, aki egy különleges fegyvert is bemutatott a gyerekeknek. Köszönjük a Bordányi Lövészklubnak a lehetőséget és a Bordányi Lóbarátok Körének a falunéző lovaskocsizást, valamint Masír Jánosnak a nap szervezését!

A nyolcadikosok és hetedikesek nevében: Czombos Lara, Fülöp-Tanács Fanni