Hírek

Intézményvezető-helyettesi pályázati kiírás


Szegedi Tankerületi Központ
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Iktatószám: TK/062/HR/KOZINT/03208-2/2023
  Ügyintéző: Benedekné dr. Bertók Kinga
székhelyén Telefon: 62/795-227
Melléklet:
   
     
Ocskó Zoltán intézményvezető részére      
     
     

Tárgy: Intézményvezető-helyettesi pályázati kiírás

Tisztelt Igazgató Úr!

Tájékoztatom, hogy a Szegedi Tankerületi Központ fenntartásában működő érintett intézmény intézményvezető-helyettesi álláshelyére vonatkozó pályázati felhívás a kozszolgallas.ksz.gov.hu portálon 2023.06.30-án megjelent. Álláshirdetés adatlap – KHRR.Kozszolgallas.Web (gov.hu)

Felkérem arra, hogy a pályázati kiírást az intézmény hirdetőtábláján és honlapján szíveskedjék kifüggeszteni/megjelentetni. Kérem, tegye lehetővé, hogy a pályázat iránt érdeklődők a pályázat (szakmai-vezetési program) elkészítéséhez a szükséges tájékoztatást megkaphassák, az intézményt megismerhessék.

Tisztelettel:

Plesovszkiné Ujfaluczki Judit tankerületi igazgató   Szegedi Tankerületi Központ 6726 Szeged Bal fasor 17-21. Telefon: +36 62 795 242 judit.ujfaluczki@kk.gov.hu