Hírek

Már nagyon várjuk a karácsonyt!

December 15-én az iskola furulyás betlehemes csapata előadta az idei betlehemes játékot az iskola diákjainak, tanárainak. A csillagokkal teli kék háttér előtt megelevenedett a karácsonyi történet: a pásztorok, angyalok, Mária és József, a jászolban fekvő kisded szereplésével. A műsor végén az iskola tanulói közös énekléssel kapcsolódtak be az előadásba.

A szereplők az 5. osztályosok, az iskola furulyásai és a bordányi scholások voltak.

Felkészítőik: Lippai Judit, Hampel Zsuzsa és Gábor Tamás voltak, akik ezen a napon közösen gyújtották meg a műsor végén a 3. adventi gyertyát az iskola koszorúján.

Ezzel a műsorral kívánunk Mindenkinek boldog karácsonyi ünnepeket!

                                                                                                                                     Lippai Judit