“Ételed az életed”
Május 22-én, a Magyar Természet Napján iskolánkban tettünk egy apró, mégis fontos lépést az egészségesebb élet és a tudatosabb mindennapok felé. “Ételed az életed” címmel hirdettük meg azt a programot, mely szerint készíteni lehetett otthon színes, tápláló finomságokat. Ezeket dobozokba téve el kellett hozni az iskolába (osztálykirándulásra), majd megkínálni az osztálytársakat az egészséges falatokkal, ezzel… Read More “Ételed az életed”
