Tisztelt Szülők és Gyerekek!

Az iskolába csak az itt dolgozó személyek és a tanulók léphetnek be! A kísérő személy a gyermeket kizárólag a kapuig kísérheti.

Az iskolában a tanulók 7:30-16:00 óráig tartózkodhatnak. Kérjük, a fenti időpontok szigorú betartását!

Kizárólag indokolt esetben 6:30-7:30-ig hajnali felügyeletet biztosítunk azon tanulók számára, akik előzetesen írásban kérik.

A délutáni hazaindulást – a napközis csoportok zavartalan működése miatt – 15:00, 15:30, 16:00-kor, csoportokban szervezzük (az osztályfőnökök igényfelmérése alapján). Ettől eltérő, egyedi esetekben kérésüket előzetesen írásban jelezzék az osztályfőnöknek. A gyerekeket felnőtt kíséri a kapuig és átadja a kísérőnek.

Kizárólag indokolt esetben 16:00-17:00-ig felügyeletet biztosítunk azon tanulók számára, akik előzetesen írásban kérik.

Megértésüket és segítő együttműködésüket köszönjük!

Tartsuk be a szabályokat és vigyázzunk egymásra!

Tisztelettel: az iskola dolgozói