Kajla útlevél

A bizonyítványod mellé kapott Kajla Útleveledet vidd magaddal kirándulásaidra és utazásaidra, és mindig vigyázz rá! Gyűjtsd a pecséteket az egész országban! A Kajla pecsételő pontokat és a hozzájuk tartozó térképet valamint minden további információt megtalálsz a kajla.hu weboldalon. Ha útra kelsz, minden pecsételő ponton egy plakátra fogsz bukkanni, hogy biztosan rátalálj a megfelelő helyekre.

Kajla Útleveledbe nemcsak pecséteket gyűjthetsz, hanem útitervet készíthetsz, élményeket írhatsz, jegyzetelhetsz, sőt még képeslapot is tervezhetsz. Használd bátran, hogy minél szebb legyen, mert nyár végén, iskolakezdéskor osztályod legszebb útleveleit a Magyar Turisztikai Ügynökség jutalmazza!

Azért is fontos, hogy magadnál tartsd, mert saját Kajla Útleveleddel és diákigazolványoddal

2019. július 1. és július 31. között díjmenetesen vonatozhatsz a MÁV és a GYSEV belföldi vonatain,
2019. július 1. és augusztus 30. között ingyenes Kajla képeslapodat a Magyar Posta díjmenetesen kézbesíti. Képeslapot a pecséted mellé a Kajla pecsételő pontokon kaphatsz.