Hírek

Tisztelt Szülők!

A koronavírus-járvány terjedése miatt a Kormány az iskolákban a tantermen kívüli, digitális munkarend bevezetéséről döntött.
Értesítjük Önöket, hogy 2020. március 16. napján (hétfőn) a tanulók már nem jöhetnek az iskolába. A lehető leghamarabb, de legkésőbb március 16-án 8:00 óráig személyesen, telefonon (+3630 82 82 794) emailben: iskola@bordany.hu lehet jelezni azt, ha valamelyik tanuló esetében nem tudják a szülők, törvényes képviselők biztosítani a napközbeni felügyeletet, és emiatt kérik ennek intézményi megszervezését. Ennek lehetőségét csak azon szülők számára biztosítjuk, akiknek a munkája nélkülözhetetlen a járvánnyal kapcsolatos feladatok, valamint az egyéb közfeladatok és a közellátás biztosításához.
Felhívom a Szülők figyelmét, hogy kiscsoportos felügyelet esetén is magasabb a fertőzés veszélye, mint ha otthon lenne a gyermek!