Felvilágosító program az iskolában

Habár a járvány sok mindent felülírt a 2020/2021-es tanévben, az év végén nagy örömünkre sikerült az utolsó előtti napon megvalósítani iskolánkban a már hagyományosnak mondható felvilágosító programot mindkét hatodik osztály számára. Az évek óta megrendezésre kerülő tréning Ciklus-show és Fiúprogram néven ismert országszerte. A fiúk és a lányok külön csoportokban dolgoztak szegedi trénerek segítségével. A délelőtt folyamán játékos formában volt lehetőségük tudatosítani és megismerni a testükben végbemenő változásokat.

Köszönjük a Bordány Ifjúságáért Alapítvány támogatását, amely révén lehetővé vált a hatodikosok részvételét ezen a képzésen.

A gyerekek egy kis kezdeti aggodalommal vettek részt a napon, de amikor már az ebédjüket fogyasztották, mindannyian arról számoltak be, hogy nagyon örülnek, hogy részt vehettek ezen a programon. Köszönjük a lehetőséget, és a szülők támogatását!

Lippai Judit 6.a osztályfőnök