Hírek

Pályaorientációs nap az iskolában

„Ha olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod.”
Konfuciusz

Az Ádám Jenő̋ Általános Iskola és AMI november 19-én, pénteken Pályaorientációs Napot szervez.

Délelőtt a diákok több bordányi munkahelyet látogatnak meg. Célirányzott foglalkozásokon vesznek részt pályaorientációs szakemberek segítségével. Az ebédeltetés a megszokott rendben történik, a gyerekek ebéd után hazamehetnek. Indokolt esetben az alsósok számára délután felügyeletet biztosítunk 16.00-ig. A művészeti iskola foglakozásait megtartjuk.

Délután 17 órától számos Csongrád-Csanád megyei középiskola részvételével Pályaválasztási börzére kerül sor a Sportcsarnokban FIGYELEM! ÚJ HELYSZÍN: FALUHÁZ, BORDÁNY, PARK TÉR 1, ahová szeretettel várjuk az érdeklődő felsős gyerekeket és szüleiket!

Kérem, az alsós szülők visszajelzését, kérnek-e felügyeletet november 19-én délutánra.

Tisztelettel,
Ocskó Zoltán
intézményvezető