Tisztelt Szülők és Gyerekek!

Az iskola épületébe csak az itt dolgozó személyek és a tanulók léphetnek be! A kísérő személy a gyermeket az első ajtóig kísérheti.

Az iskolában a tanulók 7:30-16:00 óráig tartózkodhatnak. Kérjük, a fenti időpontok szigorú betartását!

Kizárólag indokolt esetben 6:30-7:30-ig hajnali felügyeletet biztosítunk azon tanulók számára, akik előzetesen írásban kérik.

Kizárólag indokolt esetben 16:00-17:00-ig felügyeletet biztosítunk azon tanulók számára, akik előzetesen írásban kérik.Kérjük a kihelyezett fertőtlenítőszerek, használatát.

A tantermekben a maszk használata nem kötelező, de ajánlott.

Kérjük csak egészséges gyermeket engedjenek iskolába! Ha valaki betegség miatt hiányzott, csak igazolással engedjék újra közösségbe jönni. Igazolás hiányában haza kell küldenünk!

Megértésüket és segítő együttműködésüket köszönjük!

Tartsuk be a szabályokat és vigyázzunk egymásra!

Tisztelettel: az iskola dolgozói