Hírek

Leendő 1. osztályos gyermekek és szüleik látogattak iskolánkba

Február 27-én délelőtt iskolánk 4. osztályosaihoz látogattak a nagycsoportos óvodások és szüleik, az iskolába hívogató programunk keretében. Magyar irodalom és matematikaórán vehettek részt. A 4. osztályosok izgatottan várták őket, sokat segítettek a látogatást megelőző napokban a feladatok és az osztályterem előkészítésében. Mind a 4. osztályosok, mind pedig az ovisok sok-sok feladatot oldottak meg az órákon, mindenki ügyesen, jókedvűen dolgozott.  A második óra végére minden gyerek alaposan elfáradt, de ennek ellenére a kicsik lelkesen mondták, hogy szívesen jönnek máskor is iskolánkba. Szeretettel várjuk őket májusban is, amikor az óvónénikkel látogatnak a jelenlegi 1. osztályosokhoz!  

Ugyanezen a napon, délután 5 órakor került sor a leendő 1. osztályosok szüleinek tartott szülői értekezletre. Először Koczkás Ágnes, iskolánk igazgatója köszöntötte a szülőket majd rövid tájékoztatót tartott iskolánkról. Gábor Tamás a hitoktatásról, Hampel Zsuzsa -a művészeti iskola munkaközösség vezetője- a választható művészeti foglakozásokról beszélt. Ezután Kissné Mészáros Sarolta –alsós munkaközösségvezető, leendő első osztályos tanító –tartott rövid ismertetőt, sok hasznos információt osztva meg az érdeklődő szülőkkel.