Hírek

Területi Diákolimpia Tollaslabda – Bordány

2024.03.09-én lezajlott a 2023/2024-es tanév Tollaslabda Diákolimpia Területi Döntője, melyen a bordányi csapatot 19 versenyző képviselte, köztük 11 fő az Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola jelenlegi tanulója. Minden korcsoportban az első négy helyezett jutott tovább az Országos Döntőbe, melyet Cegléden rendeznek április 6-7-én. Sok izgalmas mérkőzést követően az alábbi eredmények születtek:

I. korcsoportos fiúk
1. Lehel Benett Borisz

II. korcsoportos fiúk
1. Szilágyi Ákos
2. Molnár Benedek
3. Sádt Zétény

III. korcsoportos lányok
2. Tari Natália
3. Molnár Lilien
4. Szilágyi Viktória

III. korcsoportos fiúk
1. Kovács Balázs
3. Makra Menyhért

IV. korcsoportos fiúk
5. Hődör Dávid Zalán
6. Fábián Bence

Gratulálunk mindenkinek, ügyesek voltatok!