Hírek

Az iskola fellépése a Pünkösdfeszten

Minden évben pünkösdkor hívják és várják szeretettel a bordányiakat, valamint vendégeiket a Faluház parkjába egy kellemes vasárnap eltöltésére műsorral, programmal, zenével és tánccal.
Idén a második osztályosok műsorának is tapsolhattak a délután kilátogatók. A Föld napjára tanult vidám produkció, nagyon tetszett a közönségnek. A nyolc bolygó dallamos, fülbemászó zenéje magával ragadta a nézőket: a gyerekek lelkesen forogtak, pörögtek, mint a bolygók. Egy szülő színpadi dekorációként egy gyönyörű űrhajót ajánlott fel, melyben két gyermek is kényelmesen elfért és kitartóan integetett a közönségnek. A kék pólóban megjelent gyerekek lelkesen énekelték:
„Nyolc bolygó nem áll meg csak forog, kering a Nap körül és a Föld lakója, ha látni szeretné, hát űrhajóba ül.”
A nagy tapsot boldogan fogadták a Naprendszer megéneklői.

8 bolygó – Vidám flashmob az iskolában

Sólyáné Sárközi Ágnes