Hírek

Népdaléneklési verseny

Idén is megrendezésre került, március 19-én, kedden a már szokásossá vált népdaléneklési versenyünk az iskolában. Sok kis alsós diák mérettette meg magát, emellett két felsős diák külön örömöt szerzett énekeikkel. A műsort iskolánk népi énekes tanszakainak diákjai zárták. A zsűribe: Bodoláné Szabó Emlíiát, iskolánk művészeti vezetőjét és Bán Krisztina felsős ének tanárnője kapott meghívást, valamint Kiss Csillag Anna tanárnő, népzene tanárként volt a zsűri elnőke és a verseny megszervezője. Az alsósok közül számos helyezést osztunk ki:

I. helyezést értek el: Sárközi Ádám 1.o, Takács Márk 1.o., Lippai Csenge 2.o, Dániel Gergő 3.o., Fábián Hanna 3.o.,Botos Bence 4.a, 
II. helyezést értek el: Szilágyi Viktória 1.o.,Verok Hanga 3.o.,Mészáros Vivien 4.a.,Verok Daisy 5.o.,
III. helyezést értek el: Bernáth Martin 3.o.,

A népi ének tanszak diákjai minősítést kaptak, így Juhász Anna 4.a, Sárközi Szimonetta és Tóth Cintia 6.b.osztályos tanulók Arany minősítést kaptak. Az okleveleket és minősítéseket Ocskó Zoltán igazgató Úr adta át.
Köszönjük a dalos diákoknak a felkészülést, a kollégáknak, szülőknek a felkészítést!