Hírek

Tollaslabda Diákolimpia Bordányban

Március 9-én lezajlott a Területi Tollaslabda Diákolimpia, melynek a Bordányi Sportcsarnok adott otthont. Erre a fordulóra 96 versenyző kvalifikálta magát, azonban betegségek és sérülések miatt csak 73-an jelentek meg. A bordányi csapatot 9 fő általános és 4 fő középiskolás tanuló képviselte. Rengeteg izgalmas mérkőzést láthattunk, a gyerekek nagyot küzdöttek, hiszen nagy volt a tét: minden korcsoportban csak a legjobb 4 vehetett részt az Országos Döntőben. A bordányi gyerekek derekasan helytálltak, a 13 főből 10-en vívtak ki magunknak továbbjutást érő helyezést.

Köszönjük szépen a lelkes szurkolást, a támogatást és segítséget mindenkitől! A végső küzdelmekre március utolsó hétvégéjén, egy 3 napos rangadón kerül sor, melyet Vácott rendeznek! Reméljük onnan is hasonlóan szép eredményekkel tudunk beszámolni! 🙂

A bordányi helyezések a következőképpen alakultak:

II. kcs. fiú:

Sándor Bertalan 5. hely

 Hődör Dávid Zalán 5. hely

II. kcs. lány:

Sándor Anna 2. hely

Frank Hanna 3. hely

III.kcs. fiú:

Kádár-Németh Milán 3. hely

Márk William Mitchell 4. hely

III. kcs. lány:

Kovács Bernadett Nóra 1. hely

IV. kcs. fiú:

Kovács Péter Attila 1. hely

Preda Ádám 3. hely

Fodor Márk: 8.hely

IV. kcs. lány:

Nagy Beáta 4. hely

V. kcs. lány:

1. Bakacsi Nikolett

3. Vér Zsófi