Területi matematika verseny Forráskúton

2024. április 23-án iskolánk felső tagozatos diákjai területi matematika versenyen vettek részt Forráskúton.
Nagy örömünkre szolgált, hogy ebben a tanévben minden évfolyamon tudtunk 2-2 versenyzőt indítani.
A diákjaink nagyon izgultak, hogy idegen környezetben, külön termekben mindenki más feladatlapot kapott.
Míg várakoztunk az eredményhirdetésre megvendégeltek bennünket szendvicsekkel, teával, a gyerekek focizhattak az udvaron, akit a számítástechnika érdekelt, az info teremben programozhatott.
Az eredményhirdetésen nagyon boldogok voltunk, mert Kovács Zalán 6. osztályos tanuló korcsoportjában 3. helyezést ért el, csapatversenyben 10 csapat közül 5. helyezettek lettünk.
Köszönetet mondunk a szervezésért, köszönet a szülőknek, hogy elengedték a gyermeküket, köszönjük a gyerekeknek, hogy részt vettek a versenyen. Gratulálunk Zalánnak a szép eredményért!

Koczkás Ágnes